School / Team / Leerkrachten

Leerkrachten
In alfabetische volgorde van de voornaam

 
Anne Tegenbosch
ategenbosch@kempenkind.nl

groepsleerkracht M1
Angela Groeneveld
agroeneveld@kempenkind.nl

vakleerkracht handvaardigheid
Anja van Roovert
avroovert@kempenkind.nl

groepsleerkracht B2
Ank Wildeboer Schut
awildeboerschut@kempenkind.nl

groepsleerkracht M1 en O2
Annemarie Kleinheerenbrink
akleinheerenbrink@kempenkind.nl

groepsleerkracht B1
  Eef van Aaken
evaaken@kempenkind.nl

groepsleerkracht O1 met tijdelijke managementtaken
Eefje Smets
esmets@kempenkind.nl

ambulant begeleider
Inge Thijs
ithijs@kempenkind.nl

groepsleerkracht M2
  Ellen de Laat
edlaat@kempenkind.nl

groepsleerkracht B3
   
Ellen Staals
estaals@kempenkind.nl

groepsleerkracht B4
 
Ilse Antonise
iantonise@kempenkind.nl

ambulant begeleider
  Jolanda Persoons
jpersoons@kempenkind.nl

groepsleerkracht B2
  Karin van Genugten
kvgenugten@kempenkind.nl
 
groepsleerkracht O2
Kelly Kroon
kkroon@kempenkind.nl

groepsleerkracht M2
  Linda de Laat
ldlaat@kempenkind.nl
 
groepsleerkracht B1 en B4
  Marieke Bosmans
mbosmans@kempenkind.nl

groepsleerkracht M4
Marees van Gisbergen
mvgisbergen@kempenkind.nl

IB-taken O1, O2, M1
 
Marijke Wojtkowiak
mwojtkowiak@kempenkind.nl

vakleerkracht bewegingsonderwijs / MRT
organisatie  Click Sport Piramide
ambulant begeleider

 
Nanne van de Ende
nvdende@kempenkind.nl

groepsleerkracht B5
  Nathalie Flanagan
nflanagan@kempenkind.nl

vakleerkracht bewegingsonderwijs / MRT
groepsleerkracht B3